O FIRMIE

Tradycje od 1954 r.

Zakład Stolarski Andrzej Chwalczyk to firma z długoletnią tradycją, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to powstała pierwsza w rodzinie firma stolarska założona przez Pawła Chwalczyka, którą przez ok. 10 lat pomagał zarządzać mój ojciec Robert

W 1967 założył swój niezależny zakład rzemieślniczy, w którym przez długie lata nieustannie odnosił sukcesy w sektorze usług stolarskich.

 

Pasja oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte u boku mego ojca, któremu pomagałem w prowadzeniu zakładu od wczesnych lat 80 ubiegłego wieku sprawiło, że w 1999 roku postanowiłem przejąć jego obowiązki w zakładzie, podtrzymując w ten sposób rodzinne tradycje. W tym okresie udało mi się wyszkolić dziesiątki osób, które uzyskały dyplomy czeladnika tudzież mistrza w zawodzie stolarza. Naszym niewątpliwym atutem jest to, iż od lat pracujemy w niezmienionym składzie, co ma znaczący wpływ na jakość świadczonych przez nas usług.

Przez ponad 30 lat świadczenia usług stolarskich, sukcesywnie zdobywałem zaufanie klientów, które odgrywa znaczącą rolę w umacnianiu mojej pozycji na lokalnym rynku. Ciężka praca i upór w dążeniu do celu zaowocowały tytułami: Tyski Lider Przedsiębiorczości w kategorii „Usługa” w 2003 roku oraz „Firma z Jakością” przyznanym przez Izbę Rzemieślniczą w Katowicach w 2011 roku.

 

Od początku istnienia nasza działalność ukierunkowana była na realizowanie nietypowych zleceń. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych pod zabudowę, mebli biurowych, sklepowych oraz innych drewnianych elementów wyposażenia wnętrz. Realizujemy zamówienia w oparciu o własne projekty, jak również współpracujemy z kilkoma pracowniami architektonicznymi, których pomysły nierzadko wcielamy w życie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.